Angličtina - Jazyky

Vyučující pro anglický jazyk jsme zvolili tak, aby pokrývali velice rozmanité požadavky klientů. Nabízíme zejména:

 

·         výuku dětí

 Vaše dítě anglicky naučíme nebo rozšíříme jeho znalosti ze školy. Připravíme ho k maturitě či k přijímacím zkouškám. Nebo mu pomůžeme, pokud má ve škole s angličtinou nějaký problém. Vaše dítě se u nás může učit soustavně, nebo jenom nárazově (např. když potřebuje připravit na test, vysvětlit nepochopenou látku apod.). Výuka může probíhat za Vašeho dozoru, či bez něho.

·         přípravu na různé certifikáty. Naše vyučující speciálně vybíráme tak, aby Vás k různým zkouškám na získání certifikátů nejen připravili, ale také Vám s jejich získáním pomohli po praktické stránce, aby Vám poradili, kam jít, jak se přihlásit apod.

·         pro ty z Vás, kteří se chystáte pracovat do Anglie, Ameriky nebo Kanady, nabízíme hodiny s rodilým mluvčím. Ty Vám pomohou překonat počáteční stres a výrazně rychleji se adaptovat v novém prostředí po příjezdu.

·         Obchodní angličtinu pro ty z Vás, kteří anglicky v práci jednáte, obchodujete či korespondujete. Naučíte se u nás správně anglicky napsat dopis, sestavit smlouvu. A samozřejmě se s vyučujícími můžete jednorázově připravit na konkrétní obchodní jednání.

 

A samozřejmě jsme pro Vás připravili spoustu dalších věcí. Fantazii se meze nekladou…


Učitelé:
Dave
Rodilý mluvčí - napůl Skot a napůl Holanďan.

Jan
učitel Japonštiny a angličtiny, který se v naší škole zaměřuje na přípravu na různé žkoušky.

Michal
Angličtinář, který žil v USA a francouzštinář, který žil ve Francii.

Ceny výuky:

Individuální hodiny:
  • 1 hodina cena: 290 Kč
  • 4 hodiny cena: 999 Kč
  • 10 hodin cena: 2450 Kč
Skupinové hodiny:
  • 1 hodina cena: 390 Kč
  • 4 hodiny cena: 1199 Kč
  • 10 hodin cena: 2900 Kč
Jedna hodina trvá 45 minut.