Jazyky


Čínština

Určitě velice "využitelný" jazyk, jehož výuka zatím, bohužel, není moc rozšířená. A právě tento nedostatek chceme vyřešit – nabídnout Vám možnost učit se čínsky, ať jste odkudkoli. S námi si můžete osvojit čínštinu pro jakékoli účely.

Němčina

V rámci výuky němčiny Vás připravíme na všechno, na co si jen vzpomenete: maturitu, certifikáty, podnikání v Německu.

Angličtina

Asi nejdůležitější a nejžádanější jazyk, bez kterého se nikdo z nás neobejde. Proto mu v naší škole věnujeme asi největší pozornost.

RuštinaMaďarština

Jazyk, který má oficiálně padesát pádů a který je oficiálně nenaučitelný. Většina z nás ale postupně zjistí, že maďarština má přes 60 procent slovanských slov a ve skutečnosti vůbec není až tak těžká.

Španělština

Španělština je jedním z nejrozšířenějších jazyků.

Čeština pro cizinceJaponština

Japonsky mluví přibližně 130 milionů lidí. Japonsko je jednou z nejrychleji se rozvíjejících ekonomik. A právě proto Vám tento jazyk vřele doporučujeme.

Ázerbájdžánština

Ázerbájdžánštinou neboli azerštinou mluví asi 50 000 rodilých mluvčích. Naučte se u nás něco navíc – jazyk, kterým zaručeně uděláte dojem!

Polština

Čeština a polština byly do 10. století v podstatě jeden jazyk, proto pro nás polština není nijak zvlášť náročná.

Srbština

Nám blízký, slovanský jazyk.

Bulharština

Bulharština je velmi jednoduchý jazyk: jazyk slovanský (tedy blízký češtině), na rozdíl od ostatních slovanských jazyků má ale velmi jednoduchou gramatiku. Říká se jí proto "angličtina slovanských jazyků". Obejdete se v ní prakticky bez skloňování.

Chorvatština

Podle statistik Češi nejvíce cestují právě do Chorvatska. Právě proto v naší nabídce nesmí chybět chorvatština, jazyk asi 5,5 milionu rodilých mluvčích.

Turečtina

Turečtinu využijete nejen v oblíbeném Turecku.

Holandština

Holandštinu využijete při cestování či podnikání.

Ukrajinština

Velice zajímavý, češtině blízký jazyk, který v současné době nabývá na důležitosti.

Francouzština

V naší škole se připravíte na francouzskou maturitu, naučíte se obchodní komunikaci ve francouzštině a připravíte se na různé zkoušky a certifikáty. Naši vyučující Vám také rádi pomohou se studiem francouzštiny na střední (či jiné) škole.

Finština

Finsky mluví asi 5 000 000 obyvatel Finska a ještě asi milion lidí, žijících mimo finského území.

Italština

V rámci italštiny nabízíme jak výuku pro začátečníky, tak i přípravu na práci nebo dovolenou v Itálii.

Litevština

Takzvaný "malý jazyk". Jazyk, jehož překlady jsou ve srovnání s ostatními jazyky až dvakrát dražší. Schopných překladatelů je totiž velmi málo. Co víc dodat jako motivaci?

Lotyština

Další z našich malých jazyků. Jazyk, který v České republice ovládá málokdo. Což se, mimo jiné, projevuje například v tom, že na překladech z/do lotyšštiny se dá poměrně dobře vydělat konkurence je malá a ceny jsou patřičně vysoké.

Švédština

Jazyk jedné z nejbohatších a nejhezčích zemí Evropy, jehož znalostí určitě zaujmete.

Zapsat se na hodinu