Otázky a odpovědi

Jak můžu zaplatit za hodiny?

Musím platit za používání Skype?

Co je to Skype?

Jak rychlý internet potřebuji, aby mi fungoval Skype?

Jak si ověřím, že mi Skype funguje správně?

Viděl jsem i levnější kurzy...

 

Jak můžu zaplatit za hodiny?

Za hodiny můžete zaplatit přes internet přes PayPal nebo převodem na účet. V případě, že máte zájem využít jiný způsob platby, neváhejte nás kontaktovat.

Musím platit za používání Skype?

Ne, za Skype nemusíte platit vůbec nic – všechny telefonáty vrámci Skype jsou bezplatné. Pokud máte omezený internet, počítejte s tím, že skype potřebuje cca 60 Mb (bez videa). Při použití videa záleží objem dat na různých faktorech (rychlost spojení, výkon Vašeho počítače apod.).

Co je to Skype?

Skype je program, který umožňuje bezplatné telefonáty. Jediné, co potřebujete, je počítač s připojením na internet, mikrofon a sluchátka. Pokud máte k dispozici webkameru, můžete využívat také videotelefonáty. Podrobnější informace najdete na oficiální stránce, my jsme pro Vás připravili krátké instrukce na jeho instalaci.

Jak rychlý internet potřebuji, aby mi fungoval Skype?

Pro obyčejný telefonát (bez videa) stačí internetové připojení s rychlostí 100 kb za sekundu. Pro videotelefonáty potřebujete širokopásmové připojení 512 kb / 128 kb upload) a procesor minimálně 1Ghz. Rychlost svého připojení si můžete ověřit zde.

Jak si ověřím, že mi Skype funguje správně?

V seznamu kontaktů najdete kontakt „Echo / Sound Test Service“, na který můžete zavolat a ověřit si, že Vám vše funguje správně. Kromě toho můžete kdykoli zavolat nám.

Viděl jsem i levnější kurzy...

Samozřejmě, že najdete i levnější kurzy. V současné době jazykou výoku, bohužel, často nabízí lidé, kteří nemají žádné jazykové vzdělání a tento nedostatek kompenzují nižší cenou. Ale může studentka medicíny, která se ve škole několik let učila anglicky, naučit Vás / Vaše dítě anglicky dobře? To sotva.

Naši učitelé jsou profesionální pedagogové s vysokoškolským vzděláním ve svém oboru a také s mnohaletou praxí. Dokážou Vás naučit jazyk maximálně efektivně a za minimální dobu – to, co jste se Vy / Vaše dítě nenaučili za léta ve škole, Vás náš učitel naučí za několik měsíců. Naše kurzy budou pro Vás tedy ve výsledku levnější – jazyk se u nás naučíte rychleji a efektivněji.

 

 


Zapsat se na hodinu