O nás

Jazyková škola Mluvime.eu se specializuje na online výuku cizích jazyků. Výuka přes internet je zároveň její největší výhoda. A proč je to výhoda pro Vás?

Odpověď je velmi jednoduchá – můžete se učit bez toho, abyste vycházeli z domu. A zároveň se můžete učit nejen z domu. Můžete se učit kdykoli a kdekoli, kde Vám to vyhovuje – ze své pracovny, z kavárny, nebo si můžete dát „kratší“ konverzační hodinu například během procházky se psem… fantazii se meze nekladou.

Ušetříte spoustu času potřebného na dojíždění k učiteli či peněz za proplácení jeho cesty k Vám. Své dítě nemusíte vozit či posílat na jazykové kurzy a navíc máte jeho hodiny pořád pod kontrolou – kdykoli se můžete na hodinu podívat a zkontrolovat, jak Vaše dítě a jeho učitel pracují.

Zvláštní výhody přináší tato forma výuky pro ty, kdo mají zájem o hodiny s rodilým mluvčím, ale žijí v malém městě, kde není možné rodilého mluvčího pro konkrétní jazyk najít.

Naše kurzy jsou také ideální volbou pro ty, kdo jsou věčně zaneprázdněni – hodiny můžou probíhat i pozdě večer či brzy ráno. Můžete si zvolit také krátké, například patnáctiminutové lekce – a na ty si v pohodlí svého domova vždy najdete čas.

Tato varianta tak vyřeší problém věčných začátečníků i těch, kteří si už stokrát dávali předsevzetí „učit se každý den 15 minut“, ale nikdy ho nedodrželi – hodiny z pohodlí domova s učitelem jsou velmi efektivním způsobem, jak se skutečně pravidelně učit.

 

 

Zapsat se na hodinu